Siesta

Restoranas ir konferencijų centras

circle

Šefas

Pirmoji Justino pažintis su profesionalia virtuve prasidėjo jam dar besimokant Kauno maisto pramonės mokykloje. Nuo tada jis galutinai įsimylėjo kulinariją, o sukaupus atitinkamai patirties, darbas virtuvėje tapo puikia kūrybos ir saviraiškos forma.

Didžiają savo darbinės patirties dalį Justinas įgijo užsienyje, dirbdamas Vokietijos, Anglijos, Norvegijos, Danijos restoranuose. O stažuotės Michelin žvaigždes turinčiuose restoranuose “Maaemo“ Osle (3 Michelin žvaigždės), bei “Studio” Kopenhagoje (1 Michelin žvaigždė) – neabejotinai prisidėjo prie jo karjeros ir žinių virtuvėje augimo.

Nuo 2017 metų virtuvės vairas jam patikėtas “Uokso”, o vėliau ir “Snobo” restoranuose.

Nuo 2019 metų – vadovauja “Siesta” virtuvės komandai.

Apie restoraną

Ne paslaptis, kad restoranas „Siesta“ tai vieta, kur renkasi žmonės, mylintys maistą. Geras maistas kaip muzika. Kaip iš kelių paprastų natų sukuriamos užburiančios melodijos, taip iš, atrodo, visai niekuo neišsiskiriančių ingridientų ir kelių visiškai skirtingų skonių visumos gimsta nepakartojami maisto šedevrai. Mes kuriame Jums! Ir viso mūsų meniu pagrindas – vaizduotė ir dalelė širdies.

Restorane “Siesta” iš tiesų vyksta kulinariniai stebuklai, Jums tereikia sustoti ir paragauti!

Ieškote kažko ypatingo?

Tik 10 min nuo Kauno, šalia autostrados Vilnius-Klaipėda, ant vaizdingo Nevėžio kranto jūsų laukia restoranas ir konferencijų centras „Siesta“, sukurtas ramybės, mokymų erdvių ir gyvenimo malonumų ieškotojams.

Atvykite pas mus su šeima, draugais, kolegomis, verslo partneriais.

Laukiame Jūsų!

© Restoranas ir konferencijų centras Kaune Siesta 2021 . Sprendimas ITPC

Į viršų