Siesta

Restoranas ir konferencijų centras

circle

Šefas

Pirmoji Justino pažintis su profesionalia virtuve prasidėjo jam dar besimokant Kauno maisto pramonės mokykloje. Nuo tada jis galutinai įsimylėjo kulinariją, o sukaupus atitinkamai patirties, darbas virtuvėje tapo puikia kūrybos ir saviraiškos forma.

Didžiają savo darbinės patirties dalį Justinas įgijo užsienyje, dirbdamas Vokietijos, Anglijos, Norvegijos, Danijos restoranuose. O stažuotės Michelin žvaigždes turinčiuose restoranuose “Maaemo“ Osle (3 Michelin žvaigždės), bei “Studio” Kopenhagoje (1 Michelin žvaigždė) – neabejotinai prisidėjo prie jo karjeros ir žinių virtuvėje augimo.

Nuo 2017 metų virtuvės vairas jam patikėtas “Uokso”, o vėliau ir “Snobo” restoranuose.

Nuo 2019 metų – vadovauja “Siesta” virtuvės komandai.

Apie restoraną

Restoranas Siesta – europietiškos virtuvės restoranas šeimoms ir maisto entuziastams. Kiekvienas mūsų meniu patiekalas yra originalus mūsų šefo kūrinys, kur tradiciniai europietiški receptai pagardinami savitu stiliumi, kur kiekviena lėkštė pasakoja savo istoriją,.

Mūsų virtuvės koncepcija yra paremta paprastumo bei estetikos puoselėjimu. Tikime, kad reikia leisti ingredientams atsiskleisti, pabrėžti jų natūralų skonį ir tekstūrą. Ši filosofija atsispindi kiekviename mūsų patiekale, tad kiekvienas kąsnis – subtilių skonių ir aromatų atradimas.

Mūsų restorane svarbu ne tik maistas, bet ir istorijos, kuriomis dalijamasi tarp šių sienų. Tai vieta, kur šeimos renkasi švęsti brangių gyvenimo akimirkų, kur draugai atvyksta kurti neišdildomų prisiminimų, kur net ir nepažįstamus žmones vienija bendra meilė maistui.

Taigi, visai nesvarbu, ar esate aistringas gurmanas, ar norite tiesiog pakeisti aplinką ir vakarą praleisti ne namų aplinkoje – Siestoje Jūsų laukia nepamirštama šventė, įkūnijanti maisto magiją ir bendrumo dvasią.

Užsukite ir ragaukite!

Ieškote kažko ypatingo?

Tik 10 min nuo Kauno, šalia autostrados Vilnius-Klaipėda, ant vaizdingo Nevėžio kranto jūsų laukia restoranas ir konferencijų centras „Siesta“, sukurtas ramybės, mokymų erdvių ir gyvenimo malonumų ieškotojams.

Atvykite pas mus su šeima, draugais, kolegomis, verslo partneriais.

Laukiame Jūsų!

© Restoranas ir konferencijų centras Kaune Siesta 2021 . Sprendimas ITPC

Į viršų