Vieta vestuvėms / šventėms

Išskirtinis maistas, elegantiška aplinka, profesionalus aptarnavimas

circle

Spauda / video:

VESTUVIŲ ASAI: Ramybės ir skonių oazė netoli Kauno!

Sukurkime Jūsų svajonių šventę kartu!

Ant vaizdingo Nevėžio upės kranto įsikūręs restorano ir sodybos duetas „Siesta“ – tobulas pasirinkimas gražiausiai Jūsų šventei. Tai gamtos ir ramybės oazė, vieta, kur pamirštami visi rūpesčiai, kur svarbiausi esate JŪS ir, žinoma, MAISTAS. Taip, mūsų restorane būtent maistas yra karalius, o geras skonis – mūsų neblėstanti aistra. Tai restoranas, kuris turi savo virtuvės koncepciją, talentingą virtuvės šefą ir profesionalią komandą, kuri nuoširdžiai rūpinasi, kad kiekviena šventė taptų išskirtine ir kiekvienas svečias jaustųsi laukiamas visada. Ir, žinoma, – autorinius patiekalus, dėl kurių čia nuolat sugrįžta klientai.

Tad, jeigu ieškote restorano šventėms Kaune, Kauno raj., jei svajojate apie naujus kulinarinius potyrius elegantiškoje, bet neįpareigojančioje aplinkoje, jei norite maloniai praleisti laiką su savo svečiais, pabėgus nuo miesto šurmulio – „Siesta“ būtent tai, ko Jums reikia!

Elegantiškos ir jaukios pokylių salės yra puiki vieta vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams ir kitoms šeimos šventėms ar smagiems draugų susibūrimams, įmonių vakarėliams.

• Didžioji pobūvių salė talpina iki 100 žmonių
• Restoranas – 40 žmonių
• Siesta Lounge 20 žmonių
• Vakarienių klubas – 16 žmonių

circle

Daugiau informacijos telefonais

+(370) 610 35135

+(370) 612 19979

© Restoranas ir konferencijų centras Kaune Siesta 2021 . Sprendimas ITPC

Į viršų