Vieta vestuvėms / šventėms

Išskirtinis maistas, elegantiška aplinka, profesionalus aptarnavimas

 

circle

Spauda / video:

VESTUVIŲ ASAI: Ramybės ir skonių oazė netoli Kauno!

Sukurkime Jūsų svajonių šventę kartu!

Ant vaizdingo Nevėžio upės kranto įsikūręs restoranas „Siesta“ – tobulas pasirinkimas gražiausiai Jūsų šventei. „Siesta“ – tai privatumas, už restorano durų palikti rūpesčiai, kur svarbiausi esate JŪS ir, žinoma, MAISTAS. Taip, mūsų restorane būtent maistas yra karalius, o geras skonis – mūsų neblėstanti aistra.
Subtilių poskonių ir estetikos kupinus autorinius patiekalus restorane kuria aistringas profesionalas, vienas geriausių Lietuvos šefų, Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacijos prezidentas, Jaroslav Orševski, o šauni „Siestos“ komanda nuoširdžiai rūpinasi, kad kiekviena šventė taptų išskirtine ir kiekvienas svečias jaustųsi laukiamas visada. Tad, jeigu ieškote restorano vestuvėms Kaune, Kauno raj., jei svajojate apie naujus kulinarinius potyrius elegantiškoje, bet neįpareigojančioje aplinkoje, jei norite maloniai praleisti laiką su savo svečiais, pabėgus nuo miesto šurmulio – „Siesta“ būtent tai, ko Jums reikia!

Elegantiškos ir jaukios pokylių salės yra puiki vieta vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams ir kitoms šeimos šventėms ar smagiems draugų susibūrimams, įmonių vakarėliams.

 

• Didžioji pobūvių salė talpina iki 100 žmonių
• Restoranas – 40 žmonių
• Pirtis – 20 žmonių
• Vakarienių klubas – 16 žmonių

circle

Daugiau informacijos telefonais

+(370) 610 35135

+(370) 612 19979

© Restoranas ir konferencijų centras Kaune Siesta 2018 . Sprendimas ITPC

Į viršų