Konferencijų salės

Susitikimams, seminarams ar posėdžiams

circle

Informacija

Verslo renginiams kompleksas „Siesta“ siūlo konferencines patalpas geografiškai patogioje vietoje – pačiame Lietuvos viduryje, taigi, mus ne tik be vargo pasieksite iš bet kurio Lietuvos kampelio, bet ir išvengsite miesto kamščių, parkavimo problemų bei triukšmingo šurmulio. Tad ieškantiems konferencijų salės nuomos ir įkvepiančios, dalykiškos aplinkos, „Siesta“ konferencijų centras – puikus sprendimas.

Jauki ir ergonomiška konferencijų salių aplinka leis būti darbingos nuotaikos ištisą dieną. Patalpos komfortiškos, pagrindiniame pastate įrengta kokybiška ventiliavimo ir kondicionavimo sistema. Natūralios šviesos nušviestos salės tinkamos įvairaus dydžio konferencijoms, grupinėms diskusijoms, seminarams bei komandos formavimo susibūrimams rengti, yra galimybė dalį veiklų organizuoti lauke.

Darbą derinkite su malonumais ir skonių atradimais: konferencijų metu pasirūpiname kavos pertraukėlėmis, oficialiais pietumis, gurmaniškais užkandžiais. Pasiūlysime tai, kas geriausiai atitiks jūsų renginio koncepciją. Specialų meniu paruošiame pagal kiekvieno užsakovo poreikius bei galimybes.

 

Didžioji salė – iki 140 žmonių

Mažoji salė – iki 30 žmonių

Pirties salė – iki 20 žmonių

Kainos, su PVM

circle
Konferencijų salės nuoma
140 €
Konferencijų salės nuoma pusė dienos
80 €
Mažosios salės nuoma
65 €
Kava, arbata, vanduo
1,35 € / asmeniui
Kava + bandelė ar sausainiai
nuo 2,10 € / asmeniui
Pietūs
nuo 8,5 € / asmeniui

Daugiau informacijos telefonais

+(370) 610 35135

+(370) 612 19979

© Restoranas ir konferencijų centras Kaune Siesta 2018 . Sprendimas ITPC

Į viršų