Konferencijų salės

Susitikimams, seminarams ar posėdžiams

circle

“Verslo žinios” – Užmiesčio konferencijų centras klientus patraukia patogia vieta ir išskirtiniu maistu 

Informacija

Verslo renginiams kompleksas „Siesta“ siūlo konferencines patalpas geografiškai patogioje vietoje – pačiame Lietuvos viduryje, taigi, mus ne tik be vargo pasieksite iš bet kurio Lietuvos kampelio, bet ir išvengsite miesto kamščių, parkavimo problemų bei triukšmingo šurmulio. Tad ieškantiems konferencijų salės nuomos ir įkvepiančios, dalykiškos aplinkos, „Siesta“ konferencijų centras – puikus sprendimas.

Jauki ir ergonomiška konferencijų salių aplinka leis būti darbingos nuotaikos ištisą dieną. Patalpos komfortiškos, pagrindiniame pastate įrengta kokybiška ventiliavimo ir kondicionavimo sistema. Natūralios šviesos nušviestos salės tinkamos įvairaus dydžio konferencijoms, grupinėms diskusijoms, seminarams bei komandos formavimo susibūrimams rengti, yra galimybė dalį veiklų organizuoti lauke.

Darbą derinkite su malonumais ir skonių atradimais: konferencijų metu pasirūpiname kavos pertraukėlėmis, oficialiais pietumis, gurmaniškais užkandžiais. Pasiūlysime tai, kas geriausiai atitiks jūsų renginio koncepciją. Specialų meniu paruošiame pagal kiekvieno užsakovo poreikius bei galimybes.

Didžioji salė – iki 140 žmonių

Mažoji salė – iki 30 žmonių

Kainos, su PVM

circle
Konferencijų salės nuoma 130 m2
250 €
Konferencijų salės nuoma 45m2
100 €
Kava, arbata
2.50 € / asmeniui
Kava + bandelė ar sausainiai
3.50 € / asmeniui
Pietūs konferencijoms nuo 10 asm.
nuo 13.50 € / asmeniui

Daugiau informacijos telefonais

+(370) 610 35135

+(370) 612 19979

© Restoranas ir konferencijų centras Kaune Siesta 2021 . Sprendimas ITPC

Į viršų