Siesta

Restoranas ir konferencijų centras

circle

Ieškote kažko ypatingo?

Tik 10 min nuo Kauno, šalia autostrados Vilnius-Klaipėda, ant vaizdingo Nevėžio kranto jūsų laukia restoranas ir konferencijų centras „Siesta“, sukurtas ramybės, mokymų erdvių ir gyvenimo malonumų ieškotojams.

Atvykite pas mus su šeima, draugais, kolegomis, verslo partneriais.

Laukiame Jūsų!

Apie restoraną

Ne paslaptis, kad restoranas „Siesta“ tai vieta, kur renkasi žmonės, mylintys maistą, o ypatingus patiekalus čia kuria vienas geriausių Lietuvos šefų Jaroslav su savo komanda.

Geras maistas kaip muzika. Kaip iš kelių paprastų natų sukuriamos užburiančios melodijos, taip iš, atrodo, visai niekuo neišsiskiriančių ingridientų ir kelių visiškai skirtingų skonių visumos gimsta nepakartojami maisto šedevrai. Mes kuriame Jums! Ir viso mūsų meniu pagrindas – vaizduotė ir dalelė širdies.

Restorane “Siesta” iš tiesų vyksta kulinariniai stebuklai, Jums tereikia sustoti ir paragauti!

Šefas

Mūsų šefas JAROSLAV ORŠEVSKI – Lietuvos restoranų vyriausių virėjų ir konditerių asociacijos prezidentas, nacionalinės Lietuvos virėjų rinktinės narys. Ši komanda 2014m. iš 12-to Pasaulio kulinarijos čempionato „Culinary World Cup“ Liuksemburge parvežė Lietuvai bronzos ir sidabro medalius, o 2016m. tarptautinėje kulinarinėje Olimpiadoje Erfurte (Vokietija) IKA 2016 laimėjo bronzos medalį.

Jaroslav baigė Vilniaus prekybos ir verslo mokyklą, kulinaro specialybę, 7 metus stažavosi Airijoje. Kvalifikaciją kėlė žymiausių pasaulyje šefų kursuose: Art Smith (JAV), Silvio Salmoiraghi (Italija), Kurt Scheller (Lenkija).

© Restoranas Siesta 2015 . Sprendimas ITPC

Į viršų